Emócie a ich vplyv

Kategórie
 
 
 
 
 
Každý z nás to pozná. A ak nie, šťastný to človek. V dnešnom unáhlenom svete je STRES a ÚZKOSŤ našimi spolubývajúcimi. Je len na nás, ako s nimi zatočíme a pošleme ich kadeľahšie.

Ako povedal jeden múdry človek: „Každý deň príde nové svitanie“ . V prenesenom zmysle slova, ak sa budeme neustále trápiť a sužovať, neprinesie to úžitok, práve naopak.
Ak sa tomu postavíme, uvedomíme si, že NIČ NIE JE TAKÉ ZLÉ, AKO SA ZDÁ, aj naša myseľ pochopí. Ak sa situácia nedá zmeniť, treba sa s ňou stotožniť a prijať ju bez deptania nášho psychického aj fyzického zdravia.
 
 

Je večer, sedíte vedľa seba a pomaly ,ale isto sa chystáte do postele. Je len na vás, ako bude noc pokračovať. Či sa vystriete a poviete si „Dobrú noc“ a tým sa ukončí deň. Alebo sa pousilujete a možno aj trošku prekonáte lenivosť, únavu či nechuť a váš partner/rka zažije niečo krásne a nezabudnuteľné.

Nemusíte mať 20 rokov a nemusíte byť expert na sexuálne hrátky. K dobrému sexu stačí len veľmi málo. Zhrnula by som to do dvoch slov: Snaha a uvoľnenie. Oboch partnerov. 

 

 „Niečo desivé sa priblížilo tesne vedľa mňa. Cítila som niečiu prítomnosť, niečoho nehmotného a moje zúfalstvo nemohlo byť väčšie. Od hrôzy som nedýchala a čakala, čo sa bude diať. Nemohla som utiecť, nohy som mala ako z olova a tak som len zúfalo očakávala najhoršiu nočnú moru...“

Hrozné však? Hoci sa nám to len sníva, lebo všetko prebieha v sne a v našej teplej milovanej posteli a nie v močiari plnom príšer, aj tak ten strach je viac ako reálny. Je ťaživý, desivý, je ...hororový. A bojíme sa zaspať. Aby to neprišlo znovu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia