O nás

Kategórie
 
 
 
 
 

Prečo sme iní

                                                                                                

Možno zvláštna otázka, poviete si, ale ODPOVEĎ sa dozviete priamo tu. Po prečítaní pochopíte PREČO SME INÍ.

Je to pekných pár rokov, počkajte...rovných 25 rokov, čo sa narodila firma MEDITEC. Doslova a do písmena vyrástla z poctivej, náročnej práce všetkých, ktorí sa podieľajú na jej raste. A musíte uznať, ide nám to celkom dobre. 

SLOVENSKÁ RODINNÁ FIRMA je vždy niečím, do čoho dávame SRDCE, ROZUM a PRÁCU. Bez týchto aspektov by to nešlo.  Nie sme len predajcovia, ktorí si plnia svoje povinnosti. Nie sme len anonymní výrobcovia, ktorí vaše tváre a niekedy aj vaše osudy nikdy nespoznali. Sme iní, sme ako Vaša rodina.

Takže prečo SRDCE, ROZUM a PRÁCA ?

ROZUM preto, že bez neho nejde nič stvoriť, dotvárať, kompletizovať a tešiť sa z výsledkov našej práce. Na počiatku je nápad, myšlienka a potom jeho realizácia. Tešíme sa zo všetkých produktov, ktoré posunieme na trh k Vám.

PRÁCA je teamová, každý jeden z nás vložil do nej kus svojho JA. V každom matraci, plachte, vankúšiku je ukrytá ručná práca, práca na ktorej si dávame záležať, lebo  KVALITA a POTREBY našich zákazníkov sú pre nás PRIORITOU. Preto konzultujeme akékoľvek Vaše dotazy, áno aj cez víkendy, aj ráno aj večer. Emailom, telefonicky, priamo osobne na výstavách alebo v našej predajni. Jednoducho stále sme tu pre Vás.  Aby sme presne vedeli , ČO CHCETE, POTREBUJETE  A ABY STE TO DOSTALI !

A SRDCE? To vkladáme do všetkého. Nie je ideálnejšie spojenie pre firmu, ako keď spolupracuje rozum so srdcom. S láskou pracujeme na každom jednom výrobku a snažíme sa vyjsť Vašim požiadavkám  v ústrety a hrdo môžeme skonštatovať, že sa nám to darí. Aj preto sa radi na nás obraciate znovu a znovu a privádzate k nám aj novú klientelu. Ďakujeme.

 

Tieto slová boli adresované Vám, aj Vám mladá rodinka, áno aj Vám pani, ktorá ste sa teraz pousmiala :) Všetkým, ktorí máte naše výrobky alebo ich CHCETE a POTREBUJETE.  Pretože MEDITEC je celoživotná láska a my ju chceme dodávať do Vašich domácností. Chceme byť ich súčasťou, vdýchnuť život do Vašich domovov.

Ešte raz veľké ĎAKUJEME

Váš MEDITEC TEAM                                         

 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia