Vyberme si to najlepšie

Kategórie
 
 
 
 
 

Sú obľúbeným výrobkom na našom eshope a samozrejme na výstavách patria medzi prvé produkty, ktoré sa vypredajú. Reč je o matracových chráničoch. Majú toľko skvelých vlastností, že po prečítaní článku porozmýšlate, že aj ten Váš matrac by práve ochranu potreboval.

Možno si poniektorý položíte otázku "Prečo chránič na matrac, veď ho máte nový"? 

 

Sú mäkké, teplé až hrejivé. Také sú výrobky z ovčieho rúna MERINO, na ktoré milovníci bioproduktov nevedia dopustiť.

MERINO - 100% ovčia vlna obsahuje Lanolín - má uspokojujúce účinky na pokožku, pôsobí protizápalovo. Tlmí reumatické bolesti. Je to výborná preventívna pomôcka, ktorá využíva tzv. suchého tepla. Zahrievanie zlepšuje krvný obeh a súčasne zmenšuje napätie a bolesť. Zabezpečí pokojný a rovnomerný spánok. V ponuke máme klasiku, ale je samozrejme možné, objednať si aj atypické rozmery.

Meditec sk

 

  

Niekedy ho jednoducho potrebujeme. Je naším spoločníkom a pomocníkom. V dobrom, aj v zlom.

Sú situácie alebo problémy, pri ktorých je ideálnym riešením.

Reč je o ňom – nazvali sme ho ALEX. Zoznámte sa, prosím...

 

Často sa stretávame v konzultácii so zákazníkmi na výstave, či v predajni s rôznymi otázkami, týkajúce sa tovaru a produktov na predaj .

Ženy radi riešia typ postele, matrace, ale rošty...tie nechávajú radšej na vyriešenie svojim mužom.

A roštov je veľa, preveľa. Ale to je len dobre, pretože len z väčšej ponuky, je možné vybrať si ten správny rošt práve pre vašu potrebu a využitie.

 

Váš matrac má nerovnomerný povrch, ktorý je príčinou Vašich možných bolestí? Je Váš matrac príliš tvrdý ? Príliš nízky ? Starší a menej komfortný ohľadom šetrenia Vašej chrbtice a celého tela? Potrebujete atypický rozmer? Máte nový matrac, ktorý ale nespĺňa požiadavky, aké ste od neho očakávali? A keď príde návšteva potrebujete ju prenocovať? Veľa otázok?  

Jedna, veľmi ľahká odpoveď - DOPLNKOVÉ MATRACE . 

Doplnkové vrchné matrace alebo tiež podložky na matrac sú vhodnou alternatívou pre pokojný spánok a s ním spojené Vaše fungovanie počas dňa. Sú pohodlne manipulovateľné, skladné a ich výplň -jadro tvoria komfortné peny rôznych materiálov, ktorá si zachovávajú elasticitu, pružnosť a prievzdušnosť potrebnú pre kvalitu odpočinku. Ponúkame produkty, ktoré vyrobíme podľa vašich požiadaviek. Zoznámte sa, prosím :)

 

Kraľuje spálni, vyberáme si ju s vkusom, kladieme nároky na jej používanie a využitie. Áno reč je o posteli. Bez tohto nábytku sa v byte jednoducho nezabývame. Spíme 1/3 života a preto je posteľ dominantou našej spálne. Spíme v nej, oddychujeme, relaxujeme, milujeme sa, je svedkom našej lásky aj životných rozhodnutí, v nej často nájdeme inšpiráciu do ďalších dní. Naša posteľ - súčasť nášho rodinného života.

 

Kúpili ste si matrac a hotovo. Ďalší nepotrebujete. Je fajn, úžasne sa na ňom leží, spí, oddychuje, miluje. Máte ho skrátka na celý život. No...na celý život matraca, rozhodne nie ten Váš. Ten matracový je max v rozmedzí 10-15 rokov. Ak je kvalitný. Potom je potrebné ho vymeniť. Nepoužívať ďalej. Vy ale tvrdíte, že sa na ňom stále skvele spí. Žiadna preležanina, aj obal ste si už párkrát kúpili naň nový. Životnosť matraca je skrátka max 15ročná. Z hygienického hľadiska určite. A ak máte nekvalitný produkt, je jeho životnosť podstatne kratšia. Vy sami si ním ničíte Váš chrbát a celkový zdravotný stav.  

 

Poznáme to...jasné. Chcete mať v spálni majestátnu posteľ, priestor veľký ako tanečný parket, kde môžete dotvárať nábytkom a dekoráciami dokonalosť Vášho domova. 

Niekedy to nejde. Nebývate v obrovskom dome, ale v byte v paneláku, s menšími izbami a veľa vašich snov a predstáv nejde pretaviť do reality. 

Možno nie všetko, ale niečo je určite možné. Keď si neviete rady, nasledujúce riadky Vám vnuknú inšpiráciu.

 

Teplo, teplejšie, najteplejšie...horúco 

Nepoznáte to, hlavne vy zimomraví ľudkovia. Niekedy aj počas celého roka, dokonca ani v horúcich letných mesiacoch.

Komu je zima, tomu niet pomoci? Práve naopak, je dostatok možností, ako sa zahriať a vyspať sa doružova. Na každého platí niečo iné. Niekomu stačí tenká prikrývka a niekto sa musí dokonale zamotať do paplóna, či deky a aj tak je mu chladno. 

 

Ten, ten či ten...?

Je samozrejmosťou, že matrace Vám poskytujú dokonalý oddych, relaxáciu a spánok. Ich súčasťou je poťah, ktorý je takisto dôležitý.  Medzi jeho vlastnosti by mali patriť priedušnosť a schopnosť absorbovania vlhkosti, ochrana z hygienického hľadiska a v neposlednom rade aj pohodlie a pôžitok z dotyku pokožky s matracom.

Matracové obaly vyrábame ľahko snímateľné, odzipsovateľné po celom obvode matraca, prípadne do tvaru písmena U (z troch strán matraca). Rozdelené časti poťahu ľahko operiete aj v malej práčke, údržbou jednoduchým praním v práčke na 40 – 60 °C.  Ak neviete, ktorý je pre Vás najvhodnejší, čítajte ďalej. Možnosť výberu poťahoviny podľa kritérií Vám pomôže rozhodnúť sa. Rozmery klasické alebo Vám obaly na matrace akéhokoľvek atypu vyrobíme podľa Vášho zadania. V objednávke si preto vždy prosím uveďte aj výšku matraca. Chcete predsa aby Vám obal sadol na matrac, ako keby na ňom vyrástol :)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia