Chráňte si svoje matrace matracovým chráničom

Kategórie
 
 
 
 
 

Chráňte si svoje matrace matracovým chráničom

Sú obľúbeným výrobkom na našom eshope a samozrejme na výstavách patria medzi prvé produkty, ktoré sa vypredajú. Reč je o matracových chráničoch. Majú toľko skvelých vlastností, že po prečítaní článku porozmýšlate, že aj ten Váš matrac by práve ochranu potreboval.

Možno si poniektorý položíte otázku "Prečo chránič na matrac, veď ho máte nový"? 

No práve preto. Chránič ochráni Váš matrac pred mechanickým poškodením, znečistením alebo si pomôžete k tomu, aby Váš tvrdý matrac mal mierne vymäkčený povrch. Položte si chránič na matrac a zvýšite si jeho životnosť a o hygienickej stránke ani nehovoriac. Ich výhodou je prateľnosť 40-60°C. Ľahšie operiete chránič, ako celý matrac pracne zvliekať z obalu, prípadne ak nemáte zipsovateľný obal, ale pevný, už vám zostane len si lámať hlavu, ako to vyčistíte.

TOP JEDNOTKOU sú nepremokavé chrániče pre deti https://www.meditec.sk/nepremokave-plachty/nepremokavy-chranic-frote-biely-pre-deti/ aj vo verzii STRESSFREE pre deti https://www.meditec.sk/nepremokave-plachty/nepremokavy-chranic-stressfree-pre-deti/ a pre dospelých https://www.meditec.sk/matracove-chranice/nepremokavy-chranic-frote-biely/  Skvelé v tom, že ich môžete prať na 90°C. Predsa len zachránia matrac pred únikom moču malých detí alebo starších ľudí, trpiacich inkontinenciou ( pomočovaním ). Materiál je z kvalitného froté, z druhej strany nástrek polyuretánu, ktorý zabraňuje presiaknutiu tekutiny cez chránič na matrace.

Nepremokavé chrániče STRESSFREE https://www.meditec.sk/nepremokavy-chranic-stressfree/ Materiálové zloženie je z vrchnej strany 37%Bavlny a 63% PES, zo spodnej časti je chránič podšitý vrstvou polyuretánu. 100% Polyuretán zabraňuje presiaknutiu tekutiny cez matrac. Chránič je veľmi príjemný na dotyk, odolný voči deformácii, je príjemne mäkký. StressFree vytvára antistresový pocit. Je vhodné pre deti a dospelých, ktorí sa napríklad pomočujú, alebo raňajkujú v posteli. Perú sa do 60°C.

Slúžia taktiež ako bariéra proti roztočom a iným nečistotám, keď si chcete ochrániť vaše matrace a zvýšiť tak celkovú hygienickú ochranu svojho lôžka.

Ženy používajú nepremokavé chrániče (alebo plachty ) aj pri silnej menštruácii.

Manipulácia je s nimi naozaj veľmi jednoduchá, v každom rohu chrániča sú všité praktické pevné gumy, ktoré navlečiete na okraje matraca a je to. Rovnako ako ľahko ste ho dali tam, dáte ho aj dolu. Vyrobíme aj na veľmi vysoké matrace. Rozmery nerobia žiadne problémy.

Materiály chráničov  https://www.meditec.sk/chranice-na-matrace/ sú rôznej hrúbky, záleží z akej pleteniny sú vyrobené. Väčšinou sú príjemné na dotyk, síce na chrániči máte ešte plachtu, ale ženy radi reagujú a na dotyk s pokožkou ( to by ste sa čudovali, že aj na výstavách niektorých zákazníkov zaujíma hlavne dizajn J )

Antialergické vlastnosti – jedna z mála výhod matracových chráničov, máme k dispozícií výber nielen z antialergických materiálov, ale aj pre ľudí, ktorí sa veľmi potia a potrebujú hydroregulačnú podložku pod seba.

termoregulačné – regulujú vašu telesnú teplotu, takže sa nepotíte a nie je vám zima. Nahliadnite a kliknite si na MATRACOVÝ CHRÁNIČ SILVER WAVELET  poťahová látka zložením Tencel 39% a Polyester 61%, so špeciálnou ú­pravou SILVER, vysoko kvalitný, striebrom ionizovaný povrch poťahu má antimikrobiálny účinok. Možno Vás osloví MATRACOVÝ CHRÁNIČ SENSITIV je mäkký, jemný, pohodlný a hlavne jeho výplň tvorí  Tencel v zložení Tencel 39% a Polyester 61% má antialergické vlastnosti. Alebo jednoduchý, ale kvalitný tenší MATRACOVÝ CHRÁNIČ STRIPES

Jemné, mäkké, priedušné a kvalitné, s možnosťou výberu z viacerých variantov. Zaručujú maximálne pohodlie počas odpočinku.

Vyrábame akékoľvek rozmery. Ak si na web stránke nenájdete ten Váš rozmer nezúfajte, jednoducho nám napíšte na info@meditec.sk alebo na infolinku 0905 60 27 27 a objednáte si chránič presne na mieru.

Odber pre penzióny a hotely cez info@meditec.sk  poskytneme Vám cenovú ponuku.

Chcete predsa to najlepšie pre Vás aj Vaše deti. Zabezpečte Vašim rodičom dôstojnú starobu, aby necítili, že sú akoukoľvek príťažou pre ich inkontinenciu, nemohúcnosť, prípadnú pripútanosť na lôžku. Prajeme všetkým veľa zdravia a pohodlné a hlavne účinné používanie našich produktov. 

Sme tu pre Vás k dispozícii 

Váš Meditec team

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia