Môj príbeh

Kategórie
 
 
 
 
 

Môj príbeh - Meditec

MEDITEC – môj príbeh

Dovoľte, aby som sa Vám predstavil. Som Jozef Šebík  a pokojne by som mohol povedať – som MEDITEC.

Ak je niečo, čo sa nazýva celoživotnou láskou, je to moja práca. Nie som v brandži žiadne ucho, mám za sebou roky teórie, praxe, nespočetnej driny, samozrejme aj kopec vzostupov a pádov.

Ale bez toho to nejde. Nič čo ide ľahko, nie je nám tak vzácne.

Prečo teda robím to, čo robím?

Samozrejme, normálnou odpoveďou je „baví ma to, je to môj takpovediac koníček“.

Kľúčovým momentom bolo, že som začal robiť v podobnej sfére a práca ma zaujala a inšpirovala k odhodlaniu vytvoriť vlastnú firmu. Risk je zisk a ak neriskujeme, nič nezískame.

Vedel som, že možno pohorím. Neprejdem sitom podnikateľských aktivít a klesnem niekam na dno mojich predsavzatí. Nebolo to ľahké. Absolútne to nebolo jednoduché! Prešiel som si zlými dňami , nepríjemnými životnými skúsenosťami a napriek tomu som tu.  Je tu MEDITEC.

Čo ťa nezabije, to ťa posilní. U mňa to platí 100%. Nevzdávam sa. Idem dopredu a ďakujem môjmu pracovnému teamu a rodinnému zázemiu, ktoré ma v tom podporuje.

Moja práca ma napĺňa. Inšpiruje. Žijem prácou. Možno sa dá nazvať môj životný štýl workoholizmom. Snažím sa neustále vzdelávať. Čerpám inšpiráciu, sledujem konkurenciu, tešia ma úspechy. Učia ma neúspechy.  A s nadšením sa venujem svojmu dielu. Poznám svoje limity, poznám svoje sny a viem ich pretaviť do reálneho života.  Mojím životným dielom je firma MEDITEC.

Firma, ktorú 25 rokov budujem, rozvíjam a staviam na spokojnosti našich klientov. Áno, práve Vám vďačím za to, že napredujeme a máme pre koho poskytovať náš sortiment.

Práve preto radi komunikujeme s Vami, aby sme presne vedeli akou prioritou sa vo Vašom prípade zaoberať. Učíme sa novým veciam v našom odbore, aby sme poskytli kvalitné najnovšie trendy pre Vaše potreby. Zdokonaľujeme a snažíme sa neustále konzultovať o výrobkoch v odbornej sfére aj s Vami. Aby ste sa mohli rozhodnúť ! Našou prvoradým atribútom nie je kvantita, ale kvalita. Kvalita slovenského výrobku, kvalita Vášho spánku, kvalita Vášho života.

MEDITEC nie je prvým na slovenskom trhu, ale radí sa medzi špičkové firmy, poskytujúce výrobu, predaj, služby a poradenstvo na rovnakej úrovni.

Nechcem byť anonymnou tvárou MEDITECu. Tak ako je to u tisícky iných firiem na Slovensku a vo svete.

Som človek, ktorý seriózne a zároveň s nadšením tvorí pre Vás.

Moje dielo pre Vás - značka MEDITEC

S úctou  Jozef Šebík                                                                          

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Plná (Desktop) verzia