Používame súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytnúť vám najlepšie zorazenie naších stránok. Pokračovaním v používaní stránky bez zmeny nastavení súhlasíte s používaním súborov cookie.

PAPLÓNY
 
Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian

Paplón Thermo RELAX

Paplón Thermo RELAX

Cena
 Vaša cena po zľave  46,00 €
Veľkosť

Popis

Paplón THERMO RELAX je vyhľadávaný ako prikrývka na celý rok. Jeho výhodou je, že je antialergický - obsahuje Tencel®.

Vďaka štruktúre vlákien má Tencel® niekoľko výhod. Vlákna sú jemné ako pokožka, pevné ako polyester, chladivé ako ľan, hrejivé ako vlna a absorbčné viac než bavlna. Tencel® je schopný absorbovat pot vďaka vláknam z ktorých je vlákno zložené. Tieto vlákna sú hydrofilné a zaručia ideálnu absorpciu potu a udržanie optimálnej mikroklímy pokožky. Oproti umelým vláknam je transport vlhkosti unikátny, probieha totiž vo vnútri vlákna. Umelé vlákna nie sú schopné absorbovať vlhkosť dovnútra vlákna a k transportu dochádza iba na povrchu.

V porovnaní s bavlnou Tencel® absorbuje o 50% viac vlhkosti. V porovnání s ostatnými materiálmi je Tencel® schopný odvádzať pot aj pri 65% vlhkosti vzduchu. Po stránke hygieny a množenia baktérií, ktoré spôsobujú nepríjemný zápach, je Tencel®  svojimi prírodnými antibakteriálnymi vlastnosťami, ideálnym materiálom, pomáhajúcim našej pokožke relaxovať a uvoľňovať sa. 

Pot je absorbovaný dovnútra vlákna Tencel a jeho transport probieha vnútri vlákien, preto se na povrchu pokožky nevytvára vlhký film, v kterom sa množia baktérie.

Bez akejkoľvek chemickej prísady Tencel® výrazne obmedzuje rast baktérií.

Ľahko sa udržiava a dá sa prať v pračke. Vyrábame ho v rozmere 140 x 200 cm, 220 x 240 cm, prípadne je možnosť objednať si akýkoľvek rozmer podľa Vašich požiadaviek. 

Materiál:

Výplň:  100%polyester

Obal:    polyester + Tencel®

Prateľný :40 až 60 °C