Používame súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytnúť vám najlepšie zorazenie naších stránok. Pokračovaním v používaní stránky bez zmeny nastavení súhlasíte s používaním súborov cookie.

MATRACE
 
Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian

matrac MEDIPUR MORFEUS 3

matrac MEDIPUR MORFEUS 3.
matraceMEDIPUR

Cena
 Vaša cena po zľave  530,00 €
Veľkosť

Výška

Popis

 

MEDIPUR MORFEUS

Morfeus - je v gréckej mytológii synom boha spánku Hypna a jeho manželky Pasithee. Zjavoval sa ľuďom v spánku, je to boh snov.

 

MEDIPUR MORFEUS prináša jedinečný zážitok zo spánku a celkového oddychu pre každého z nás. Obojstranným  využitím môžeme kombinovať polohy tela buď na povrchu matraca Ortoflex alebo naopak matraca Medipur. Je určený pre všetky vekové kategórie …

Ak milujete možnosť luxusne sa zrelaxovať na pamäťovej pene, dať pocit úľavy po ťažkom dni celému telu, poskytnúť oporu tam, kde ju potrebujete, zmierniť tlak na vašu bolesť. Výrobky MEDIPUR a ORTOFLEX sú lekármi odporúčané pre ich terapeutické výhody  nielen v domácnostiach ale aj v zdravotníctve.

 

MEDIPUR -  viskoelastický materiál z otvorených buniek, citlivý na teplotu, ktorá sa presne prispôsobuje obrysom vášho tela. Otvorené bunky umožňujú, aby materiálom prúdil vzduch a udržiaval telesnú teplotu. Štruktúra z guľovitých buniek jemne obteká krivky vášho tela a poskytuje vám úplnú oporu tam, kde ju potrebujete a nespôsobuje žiadny protitlak. Keď sa z materiálu MEDIPUR zdvihnete, vráti sa do pôvodného tvaru.

 ORTOFLEX – matrac, ktorý vďaka použitiu prírodných vlákien a bohatým, zdraviu prospešným vlastnostiam je hydroskopický, vlhkosť absorbuje min. o 50% lepšie ako bavlna .  Dokonalé hygienické pôsobenie vlákien zamedzuje úplne prirodzeným spôsobom množeniu baktérií. Je vhodné ho používať pri prevencii reumatizmu, artrózy, artritídy a ochorenia z nachladnutia. Zaisťuje správne držanie chrbtice, čím je zaistený správne zotavujúci spánok.

 

 

Rozhodli sme sa skombinovať tieto dva druhy matracov a dať Vám možnosť vychutnať a využiť ich pre svoje potreby.

Stačí obrátiť matrac MEDIPUR MORFEUS a zrealizovať ortopedické vlastnosti matraca spolu s pôžitkom z oddychu.

 

Pre Vás, Vaše deti a rodičov len to najlepšie.

 

Vhodné uloženie na pevný lamelový rošt i polohovateľný rošt (matrac pod záťažou kopíruje rošt).

Poťahová látka Tencel a Niky.

Obal matraca je snímateľný a prateľný do 60˚C.                                            Dlhá životnosť = záruka 15 rokov.

Hmotnostné kategórie do 90kg, do 130kg, nad 130kg.                                Výška matraca 20cm, 24cm (+40,-€)  a  26cm (+60,-€).              

Potrebujete poradiť alebo objednať tovar? 

Volajte Meditec infolinka: 0905 60 27 27 

Sme tu pre Vás PONDELOK až NEDEĽA od 8:00 do 20:00 hod. 

email: Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript. alebo Táto e-mailová adresa je chránená pred spamovacími robotmi. Na jej zobrazenie potrebuješ mať nainštalovaný JavaScript.