Používame súbory cookie, ktoré nám pomáhajú poskytnúť vám najlepšie zorazenie naších stránok. Pokračovaním v používaní stránky bez zmeny nastavení súhlasíte s používaním súborov cookie.

DOPLNKY
 
Slovak Czech English German Hungarian Polish Russian

Náhradný poťah na matrac MONTANA

Náhradný poťah na matrac
Náhradný poťah na matrac MONTANANáhradný poťah na matrac MONTANA

Cena
 Vaša cena po zľave  25,00 €
Vyhotovenie

Veľkosť

Výška

Popis

Je samozrejmosťou, že matrace Vám poskytujú dokonalý oddych, relaxáciu a spánok. Ich súčasťou je poťah, ktorý je takisto dôležitý.  Priedušnosť a schopnosť absorbovania vlhkosti, ochrana z hygienického hľadiska a v neposlednom rade aj pohodlie  a pôžitok z dotyku pokožky s matracom.

Matracové obaly vyrábame ľahko snímateľné, odzipsovateľné po celom obvode matraca. Rozdelené časti poťahu ľahko operiete aj v malej práčke. Údržba jednoduchým praním v práčke na 40 – 60 stupňov.  Možnosť výberu poťahoviny podľa kritérií určených tabuľkou. Rozmery klasické, alebo možnosť výroby akéhokoľvek atypu podľa Vášho zadania.

   V objednávke prosím uveďte výšku matraca. 

MONTANA 

Látka má atraktívny dizajn, spĺňa všetky požiadavky na hygienu a antialergické vlastnosti s možnosťou prania na 60 °C. Látka je príjemná na dotyk s pokožkou. Zlepšuje absorbovanie  telesnej vlhkosti, čím zvyšuje hygienu matraca.